19.06.2021

Okrogla obletnica duhovnega pomočnika Antona Bidovca

Voščilo v imenu župljanov in župljank:

Spoštovani gospod Toni!

Pravijo, da vsi ljudje vse vedo in da Božje oči vse vidijo. Tako smo tudi mi prišli do spoznanja, da  v teh dneh praznujete dvojni življenjski jubilej - god in pred vami je še okrogla obletnica. Izredno veseli smo in hvaležni Bogu, da nas je poslal med nas, da s svojim milim značajem in preudarno besedo pomagate graditi župnijsko občestvo.
Želimo vam, da bi ostali zvest Gospodov duhovnik, On pa naj vam v svoji skrbi nakloni obilo zdravja, potrpežljivosti z nami, ki smo včasih tudi nadloga, in naj vam pomaga pri vseh vaših življenjskih poteh.
Bog vas živi!

Nagovor slavljenca:
Hvala za lep spomin, za darilo, predvsem pa, da sem lahko z vami po Božji milosti.
Papež Frančišek (pa ne samo zdaj, ko je papež, ampak ko je bil še buenosaireški nadškof) tako v javnih kot tudi v zasebnih srečanjih prosi, da naj ljudje molijo zanj. Tudi jaz vas prosim, molite zame.
Naj vas Bog blagoslovi! Amen!

Voščilo je bilo izrečeno pri sveti maši, 17.06.2021