25.05.2024

Počitniški teden za otroke in mlade v Ankaranu

POČITNIŠKI TEDEN ZA OTROKE IN MLADE V ANKARANU
(14. – 20. julij 2024)

Čim prej izpolni prijavnico in jo oddaj v župnišču. Prispevek za počitnice od nedelje do sobote bo 60 EUR po osebi (Če kdo težko prispeva ta znesek, zlasti če gre več otrok iz iste družine, se bomo dogovorili za manjšo ceno). Kdor more, lahko prispeva tudi kakšno hrano (namaze, tudi kaj za kuhanje… - dobro je, da predhodno obvestite kaj boste prinesli, da lahko pravočasno nabavimo ostalo potrebno hrano).
Kdor lahko pelje otroke v nedeljo popoldne v Ankaran ali v soboto popoldne nazaj domov, naj to zapiše v prijavnico, da bomo lahko organizirali prevoz za vse.
Teden v Ankaranu bomo preživeli skupaj. Poskrbljeno bo za hrano in odlične kuharje. S sabo prinesite različne družabne igre, ni pa dovoljeno nositi računalnikov in drugih elektronskih naprav, ki spodbujajo individualizem. Bivali bomo v župnijskih prostorih (Oljčna pot 18, Ankaran).
Vsak udeleženec počitniškega tedna se obvezuje, da se bo primerno obnašal. Vsakršno uživanje alkohola, drog, kajenje in neprimerno obnašanje je nesprejemljivo. Kdor se tega ne bo držal, bo moral predčasno oditi domov. Poleg izpolnjene prijavnice je za mladoletne potrebno priložiti soglasje staršev.
Kaj je potrebno vzeti s seboj:
- dve rjuhi ali eno rjuho in spalno vrečo; copate
- dovolj oblačil za šest dni (za kopanje, za šport, za mašo… primerno vremenu)
- kremo za sončenje, kapa za sonce
- družabne igre
- ……

Simon Kvaternik, župnik

Oddaj v župnijski pisarni ali v poštni nabiralnik -->

UDELEŽIL SE BOM TEDNA V ANKARANU OD 14. DO 20. JULIJA 2024

Ime in priimek: _______________________________________ razred: ______________________
naslov: __________________________________________________________________________
GSM staršev: ____________________________________________________________________
tvoj osebni GSM: ___________________ tvoj EMŠO: ___________________________________
starši lahko v nedeljo 14. 7. popoldne peljejo v Ankaran (obkroži): DA NE
če DA, koliko mladih še dodatno lahko vzamete v avto: ___________________________________
starši lahko v soboto 20. 7. popoldne pridejo po mene (obkroži): DA NE
S svojim podpisom potrjujem, da bom spoštoval navodila voditeljev: ________________________
Podpis staršev, da soglašajo s tvojo udeležbo na počitniškem tednu: __________________________

SOGLASJE STARŠEV
Svojemu sinu/hčerki ……………………………………………… dovoljujem, da se od 14. do 20. 7. 2024 v Ankaranu udeleži počitniškega tedna mladih iz župnije Ljubljana Fužine in Ljubljana Moste, pod vodstvom župnika Simona Kvaternika. Mladi bodo bivali v Župnijskem domu v Ankaranu, Oljčna pot 18.
Strinjam se s programom: Vsak dan udeležba pri maši, pretežni del dneva pa kopanje in igre. Prehrana je skupna. Odhod v mesto ali kamorkoli drugam samo v skupini. Od 22h do 7h je nočni počitek, brez povzročanja hrupa. Za vsako neprimerno obnašanje in neupoštevanje pravil v času počitniškega tedna ter za telesne in druge posledice, ki jih kdo povzroči z drznim in neprimernim ravnanjem, odgovarja vsak sam. Starši prevzemamo vso pravno odgovornost.

Ljubljana Fužine/Moste; _______________ Podpis staršev: ___________________________

Ali je vaš sin/hčerka plavalec? DA NE

Ali ima vaš sin/hčerka kakšno bolezen? DA NE
Če DA, kakšno in na kaj je potrebno paziti (vključno s hrano)?

Ostala vaša pojasnila: