19.11.2022

Teden od 20.11. do 27.11.

34. nedelja med letom – Kristus Kralj 20. 11. 2022

Od danes do prihodnje nedelje bomo v tednu Karitas v cerkvi zbirali oblačila za Vincencijevo zvezo dobrote, ki pomaga brezdomcem. Potrebujejo predvsem moška, zimska, topla oblačila in obutev.

V torek je god sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe in pevcev. Vsi, ki skrbite za liturgično petje pri mašah, lepo povabljeni k maši in na pogostitev po njej.

V petek bo na Fužinah srečanje z duhovnikom Robertom Friškovcem. Spregovoril bo o odnosih med starši in mladostniki. Na srečanje ste lepo povabljeni vsi starši. Srečanje bo v župnijski cerkvi ob 19.30.

V soboto bo zopet srečanje rokodelnice. Začne se ob 16h v dvorani.

Prihodnjo nedeljo, na 1. adventno nedeljo, bo v župniji pri vseh mašah blagoslov adventnih vencev. Ker je to nedelja Karitas, bo nabirka pri mašah namenjena za škofijsko in župnijsko Karitas.

Za čiščenje in krašenje cerkve poskrbite verniki z ulic naše župnije.

Pri svečkah v cerkvi je nov namen zbiranja prispevkov. Nekaj mesecev bomo zbirali za založbo UNSU, ki združuje invalide in umetnike, ki slikajo z usti ali nogami.

Mašni nameni od 21. do 27. novembra:

• V ponedeljek 19h – v dober namen
  • V torek 19h
      • Franc Škrlec, obl.
      • Za uspešen in varen medicinski poseg
  • V sredo 19h + Ivan Gornik, 1. obl.
  • V četrtek 19h
    • Marija in Alojz Bevc, obl.
      • Milena Horvat in Berta Košir
  • V petek 19h + starši Debeljak
  • V soboto 7h – za duše v vicah
  • V nedeljo:
    • 8.00 + Anton in Jože Debeljak
    • 11.00 + Slavko Trope, obl. in Marija Možina, obl.
    • 19.00 – za vse župljane