26.03.2023

2. zakonska skupina

Naša zakonska skupina se dobiva od leta 2005. V njej je 5 parov. Duhovni vodja je župnik. 15 let sta jo vodila Tanja in Mirko Mlakar. Začeli smo po programu Družina in življenje, a smo kasneje dodali svoje teme. Zadnjih nekaj let sta prevzela vodenje Petra in Toni Anžlovar. Trenutno delamo po knjigi Svetost zakona. Tako vsako srečanje eno poglavje pripravi zakonski par. V naši skupini vlada občestveno življenje in deljenje pogledov, mnenj, težav - dobimo realen pogled v zakone drugih parov in pri tem rastemo. Pri nas je prijetno vzdušje in na koncu se tudi okrepčamo s hrano in pijačo.
Zakonci (tudi če ste mešani zakon (različne vere)) ste povabljeni, da se vključite v zakonsko skupino ali pa za več informacij povprašajte župnika Simona.